کد خبر2609

نخستین جشنواره ورزشی روسای شرکت سایپا سیتروئن برگزار می‌شود

نخستین جشنواره ورزشی روسای شرکت سایپا سیتروئن برگزار می‌شود

مدیر ارتباطات شرکت سایپا سیتروئن از برگزاری نخستین جشنواره روسای شرکت سایپا سیتروئن خبر داد و گفت: این جشنواره باهدف افزایش شور و نشاط و ایجاد یک فضای روحیه بخش بین روسا، برگزار می‌شود.
به گزارش واحد اطلاع‌رسانی شرکت سایپا سیتروئن محمد معمارنژاد در خصوص برگزاری نخستین دوره مسابقات ورزشی بین رؤسای این شرکت، اظهار کرد: نخستین جشنواره ورزشی رؤسای شرکت باهدف ایجاد انگیزه و شور و نشاط برگزار می‌شود که این امر، توسعه ورزش و سلامت کارکنان را نشان گرفته است.
مدیر ارتباطات شرکت سایپا سیتروئن بابیان اینکه، هدف از برگزاری این مسابقات ترغیب و تشویق هرچه بیشتر رؤسا جهت پرداختن به امور ورزشی در زندگی است، تصریح کرد: دارت، تنیس روی میز، فوتبال دستی، شوت به دروازه  و تیراندازی ازجمله برنامه‌های این دوره از جشنواره مسابقات ورزشی خواهد بود که به مدت یک هفته ادامه دارد.
معمارنژاد ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه مدیر عامل محترم جهت موافقت و مساعدت جهت برگزاری این جشنواره، تصریح کرد: این مسابقات از نیمه دوم مهرماه در نمازخانه مرکزی شرکت سایپا سیتروئن برگزار می‌شود.
معمارنژاد ضمن اشاره به  انتشار جدول زمان‌بندی مسابقات در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: ثبت‌نام رشته‌های ورزشی قبل از شروع هر رشته ورزشی امکان‌پذیر است و در انتها، به نفرات برگزیده هدایای ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.

 


آخرین خبرها