کد خبر2605

دوره‌های آموزشی برای پرسنل آتش‌نشانی برگزار شد

دوره‌های آموزشی برای پرسنل آتش‌نشانی برگزار شد

رئیس اداره آموزش شرکت سایپا سیتروئن از برگزاری دوره‌ی آموزشی شیمی حریق و سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق برای پرسنل و کارکنان آتش‌نشانی خبر داد و گفت: از مهم‌ترین آموزش‌های این دوره، شناخت مواد شیمیایی برای پرسنل آتش‌نشانی بود.
به گزارش واحد اطلاع‌رسانی شرکت سایپا سیتروئن، مهدی ماهوتی مهم‌ترین سرفصل‌ها و اقدامات این دوره را شناخت مواد شیمیایی دانست و اظهار کرد: شناسایی خطرات مواد، ایمنی عمومی در برابر مواد، شرایط نگهداری مواد شیمیایی، ضوابط عملیات در حوادث از مهم‌ترین آموزش‌ها برای شناسایی مواد شیمیایی در این فصل از کتاب‌ها بود.
رئیس اداره آموزش شرکت سایپا سیتروئن، بابیان اینکه، این دوره آموزشی در راستای بالا بردن سطح آگاهی آتش‌نشانان و شناخت بیشتر مواد سوختنی شیمیایی در حریق برگزارشده است، تصریح کرد: پرسنل آتش‌نشانی با انواع حریق‌های احتمالی، نحوه مواجهه، شناسایی انواع خاموش‌کننده‌ها، روش‌های خاموش کردن حریق، آشنا شدند.
ماهوتی، با اشاره به اینکه، این دوره از کلاس‌ها برای بالا بردن سطح آموزش پرسنل مفید است، گفت: این کلاس‌ها به مدت چهارصد و هشتاد نفر ساعت، در دو بخش تئوری و عملی برای پرسنل آتش‌نشانی برگزار شد.


آخرین خبرها