کد خبر2598

نمایشگاه 41 سالگی هفته دفاع مقدس در شرکت سایپا سیتروئن برگزار شد

نمایشگاه 41 سالگی هفته دفاع مقدس در شرکت سایپا سیتروئن برگزار شد

مدیر ارتباطات شرکت سایپاسیتروئن از برگزاری نمایشگاه چهل و یک سالگی دفاع مقدس خبر داد و اظهار کرد: ارزش‌ها و آثار دفاع مقدس و سیره شهیدان، سرمایه‌ای است که اگر از آن غافل شویم ممکن است خسارت جبران ناپذیری به ما تحمیل کند.

به گزارش واحد اطلاع رسانی شرکت سایپا سیتروئن، محمد معمارنژاد هدف از برگزاری این نمایشگاه را ترویج فرهنگ هفته دفاع مقدس دانست و اظهار کرد: همه ما باید در ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت، حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تلاش کنیم.

مدیر ارتباطات شرکت سایپا سیتروئن افزود: به تصویرکشیدن تصاویرشهدا، ایجاد المان های جنگ تحمیلی و برگزاری مسابقه دلنوشته به مناسبت هفته دفاع‌مقدس از جمله برنامه های اجرا شده در این نمایشگاه است.

انقلاب اسلامی فرهنگ جهاد و شهادت را بین جوانان نهادینه کرد

همچنین فرمانده پایگاه بسیج حضرت ولی عصر(عج)در آئین افتتاح این نمایشگاه با یادآوری حماسه رزمندگان و ایثار شهدا در دفاع مقدس، بیان کرد: آنچه انقلاب اسلامی مردم و نظام اسلام را از کوران حوادث و توطئه ها پیروز و سربلند عبور داد، فرهنگ جهاد و شهادت بود.

حجت الاسلام محمد باقر اکبرزاده با بیان اینکه، برپایی این نمایشگاه اقدامی پسندیده برای نگهداشتن یاد و خاطره شهدا است، ادامه داد: این نمایشگاه، شامل غرفه هایی از بازسازی حماسه‌ها و عملیات‌ جنگی دوران دفاع مقدس و ارائه محتواهای مختلف مانند عکس، فیلم مستند، کتاب و هنرهای تجسمی و تصویری از جلوه‌های این دوران است که نظاره گر رشادت های رزمندگان در دفاع مقدس است.


آخرین خبرها