اپلیکیشن موبایل MY CITROËN

اپلیکیشن موبایل MY CITROËN

Application Mobile My Citroën

استفاده روزانه من از سیتروئنم

همه خدمات سفارشی خود را با دانلود برنامه Citroën My در آی فون خود و یا گوشی های هوشمند آندروید خود همراه داشته باشید.

وضعيت سفارش خودروي من چگونه است؟

03_608x262_Commande

با دانلود برنامه Citroën MY بهنگام خرید خودرو Citroën خود از تمام مراحل- تولید تا تحویل- در زمان واقعی آن باخبر باشید.

من ماشین خود را پیدا کردم

04_520x293_Geolocalisation1
 
 

با عملکرد ” موقعیت یاب” اپلیکیشن MY CITROEN دیگر مشکل پیدا کردن خودرو خود را ندارید. فقط براحتی اجازه دهید تا موقعیت یاب اپلیکیشن شما را راهنمایی کند.

من رانندگیم را مدیریت می کنم

05_520x293_Bluetooth2

زمان, مسافت, میزان مصرف سوخت و… همه این جزییات را با عملکرد” رانندگی” اپلیکیشن خود در یابید. همه سفرهای خود را شخصی کنید و آمار تمام مسیرهای خود را مشاهده کنید. یک ابزار مفید برای رانندگانی که می خواهند عملکرد خود را بهبود دهند و رانندگی مسئولانه تری را اتخاذ کنند.

برنامه ریزی تعمیر و نگهداری انحصاری من

 

06_1500x646_Entretien_91
همه کاغذ بازی راهنمای نگهداری وتعمیر, و فراموشی های سیستماتیک را فراموش کن! با برنامه «MY CITROEN »، تمام اطلاعات مربوط به تعمیر و نگهداری خودرو را با یک کلیک پیدا کنید: ضمانت، مسافت پیموده شده، تاریخ های موارد تعمیر و نگهداری آینده در تعمیرگاه بسته به سبک رانندگی شما …

شما به طور مستقیم به نمایندگی مورد علاقه خود متصل هستید. رزور مستقیم وقت نمایندگی و یا دریافت نقل قول بپرسید و به سرعت پاسخ دهد. و برای انتخاب آن، شما می توانید از نظرات مشتریان سیتروئن در موارد مختلف آگاهی یابید!

روشی بسیار آسانتر, امنتر و قابل دسترس تر از روشهای سنتی!

اطلاعات خودروی من

07_1500x646_gif

یک چراغ هشدارچشمک میزند؟ یک اعلان خطر از جانب خودروی شما گزارش شده است؟ با برنامه My Citroën، با یک کلیک به تمام مدارک و اسناد خود دست یافته و مشاوره ما برای حل مشکلات روزمره خودرو خود را بدون رفتن به گاراژ بدست آورید.
کاغذی بازی و مشکلات ماندن در حاشیه بزرگراه به پایان رسیده، ملازم اتومبیل شما بروی تلفن های هوشمند شما در دسترس است.

همراه شما

08_608x262_Assistance1
خرابی، تصادف ؟ نترسید با استفاده از My Citroën، تعمیرگاه مورد علاقه خود راانتخاب کنید و تماس بگیرید یا یک رزرو وقت را با یک کلیک انجام دهید. در «تماس و پشتیبانی» همچنین می توانید به سرعت با سرویس پشتیبانی یا خدمات ارتباطی تماس بگیرید که 24 ساعت شبانه روز در تمام هفته پاسخگوی شما هستند.