کد خبر61

اقدامات موثر سایپاسیتروئن برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا

شرکت سایپاسیتروئن به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات مهم و موثری در خصوص سلامت کارکنان و خانواده های ایشان انجام داده است

دکتر احسان خطیبی مدیرHSE  و رئیس کمیته آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا اعلام داشت: با تاکید و دستور مهندس آقامحمدی مدیرعامل محترم کمیته واکنش در شرایط اضطراری با حضور مدیران ارشد شرکت تشکیل و با ایجاد روش ها و برنامه های یکپارچه و منظم،اقداماتی در خصوص آگاه سازی کارکنان در مورد پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس و راه های مقابله با آن صورت گرفته است.

وی با اشاره جلسات متعدد آموزشی با نمایندگان قسمت های مختلف شرکت به منظور انتقال موارد مهم آموزشی به پرسنل، اظهار داشت:طی تصمیمات و مصوبات کمیته،استندهای آموزشی به همراه اطلاعیه ها، اینفوگرافی و پوسترهای آموزشی در مبادی ورود و خروج ، انکس های اداری و مکان های پرتردد از قبیل رختکن،سرویس بهداشتی و.... نصب گردیده تا اطلاع رسانی و اگاه سازی کارکنان به نحو شایسته ای صورت پذیرد.

رئیس کمیته آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا ضمن تأکید بر رصد مستمر وضعيت سلامت كاركنان از طریق سنجش تب ایشان، افزود: در راستای کاهش ریسک احتمال خطر ابتلای پرسنل، لغو سرو وعده های غذایی در شیفت های کاری، حذف اثر انگشت در دستگاههای ساعت زنی حضور و غیاب، لغو برنامه های گروهی از قبیل فعالیت های ورزشی، سمینارهای آموزشی و جلسات بیش از 4 نفر در دستور کار قرار گرفته است.

دکتر خطیبی تصریح کرد: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا، ضدعفونی و گندزدایی فضاهای عمومی و سالن‌های تولید، سرویس های ایاب و ذهاب، گیت بارزسی، سالن های تولید و مکان های حساس همانند آبدارخانه، خوابگاه، سرویس های بهداشتی و... به طور مستمر وروزانه اتخاذ شده است.

مدیر ایمنی بهداشت و محیط زیست با اشاره به توزیع 4 هزار بسته پک سلامت شامل ماسک، ژل ضدعفونی کننده و دستکش جهت خانواده کارکنان خاطر نشان کرد: تمام تلاش مدیریت ارشد حفظ سلامت پرسنل است و اقدامات  مجموعه طبق پروتكل ها درحال اجرا و پيگيري است و تا كنترل كامل بيماري كرونا در سطح كشور ادامه خواهد داشت.


آخرین خبرها
برگزاری آموزش اُصول خبرنویسی
20
دی
1399
برگزاری آموزش اُصول خبرنویسی

رئیس اداره آموزش سایپاسیتروئن از برگزاری آموزش اُصول خبرنگاری و خبرنویسی به صورت مجازی برای رابطان خبری در این شرکت خبر داد.

ادامه مطلب
صعود کوهنوردان سایپاسیتروئن به قله " کرکس "
25
بهمن
1398
صعود کوهنوردان سایپاسیتروئن به قله " کرکس "

در ادامه برنامه های گروه کوهنوردی شرکت سایپاسیتروئن، این تیم توانست قله کرکس به ارتفاع 3895 متر از سطح دریا را صعود نماید.

ادامه مطلب
افزایش ظرفیت تولید با سنکرون سازی ربات و پرس در سایپاسیتروئن
29
دی
1398
افزایش ظرفیت تولید با سنکرون سازی ربات و پرس در سایپاسیتروئن

با بهره مندي از خلاقيت، نوآوري و استفاده از توانايي داخلي و پتانسيل بالقوه موجود در سایپاسیتروئن، کارکنان این شرکت توانستند ظرفیت تولید سالن پرس را 30 درصد افزایش دهند

ادامه مطلب