کد خبر53

مراسم تکریم از بانوان سایپاسیتروئن

همزمان با سالروز ولادت با سعادت بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و تولد بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(س)، مراسم گراميداشت اين روز با حضور مهندس آقامحمدی مديرعامل، مدیران ارشد و بانوان سایپاسیتروئن برگزار شد.

در ابتداي مراسم مدیرعامل سایپاسیتروئن با اشاره به مقام والاي حضرت فاطمه (س) و عرض تبریک فرخنده میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت هفته زن و روز مادر و الگو قرار دادن این بانوی بزرگوار در زندگی شخصی و کاری آرزوی توفیق و سلامتی برای همه بانوان همکار شاغل در شرکت نمود.

وی با بیان اینکه بانوان شركت علاوه بر اينكه در خارج از محيط كار براي خانواده خود يك مادر و يك همسر خوب هستند افزود: کارکنان خانم بعنوان نيروهاي فني و تخصصي، نقش كليدي را ايفا مي كنند و در موفقيت هاي ساپيا سیتروئن از ابتدای فعالیت آن تاکنون تاثير بسزايي داشته اند و بایسته است از زحمات ایشان در حوزه صنعت و شرکت تقدیر نماییم.

مهندس آقامحمدی با اشاره به پیشینه مذهبی و اجتماعی ایران در حضور زنان در فعالیت های اجتماعی خاطرنشان کرد: کشور ما در منطقه جزو معدود کشورهایی است که زنان، همسران و مادران نقش اساس در خانواده دارند.

 در ادامه برنامه حجت الاسلام و المسلمین اکبرزاده مشاور فرهنگی سایپاسیتروئن با تاکید بر نقش بانوان در تربیت ابراز داشت: اسلام نگاه ویژه و راهبردی در تلاش و جهاد دارد و بانوان شاغل در شرکت به عنوان جهادگر می باشند.

وی با اشاره به حضور فعال بانوان و استفاده از فرصت ها در محیط کار، اظهار داشت: مدیریت ارشد اهتمام ویژه ای در جهت افزایش نشاط  و انگیزه در محیط کار دارد تا همکاران خانم بتوانند نقش خود را به خوبی ایفا نمایند.

پایان بخش این مراسم، تجلیل از کارکنان خانم سایپاسیتروئن با اهدا لوح سپاس بود.


آخرین خبرها
برگزاری آدیت فرآیند جامع سالانه در سایپا سیتروئن
6
اسفند
1398
برگزاری آدیت فرآیند جامع سالانه در سایپا سیتروئن

آدیت فرآیند جامع سالانه شرکت سایپاسیتروئن محصولات تولیدی پلتفرم های S200 و X200 با حضور ممیزان و کارشناسان گروه سایپا طی چهار روز کاری برگزار گردید .

ادامه مطلب
فراخوان معرفی ارزشهای سازمانی در سایپاسیتروئن
1
شهریور
1399
فراخوان معرفی ارزشهای سازمانی در سایپاسیتروئن

رئیس اداره تحقیقات و بهره‌وری شرکت سایپا سیتروئن از شروع فاز سوم پروژه ارزش‌های سازمانی با هدف نهادینه سازی ارزشها در رفتار کارکنان، در این شرکت خبر داد

ادامه مطلب
تقدیر از رابط خبری برتر
25
اسفند
1399
تقدیر از رابط خبری برتر

طی مراسمی از سرکار خانم سمانه کیوانی‌پور از همکاران معاونت تولید به عنوان رابط خبری برتر سال ٩٩، تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود به وی اهدا گردید.

ادامه مطلب