کد خبر38

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت سایپاسیتروئن

مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضورمدیرعامل، معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان این  شرکت برگزار گردید.

در این مراسم مهندس آقامحمدی مدیرعامل شرکت، ضمن تبریک هفته بسیج و چهل سالگی تاسیس آن اظهار داشت: با درایت و دوراندیشی امام راحل (ره) نهاد مقدس بسیج تاسیس شد و این نهاد مایه استحکام نظام و برکت و رونق کشور عزیزمان می باشد.

آقامحمدی  با اشاره به نقش بسیج در سالیان متمادی در کشور ابراز داشت: در طول جنگ تحمیلی وظیفه دفاع و محافظت از خاک این مملکت را،بسیج  بر عهده داشته و امروز نیز در جنگ اقتصادی حضوری پررنگ دارد.

وی افزود: در حال حاضر دشمن سعی دارد شرایط سخت اقتصادی را برما تحمیل نماید و وظیفه تمامی ما با تکیه بر توان داخلی، ایستادگی و مقاومت می باشد.

مدیرعامل سایپاسیتروئن ضمن ابراز خرسندی از توجه ویژه این شرکت به بسیج از ابتدای فعالیت، خاطر نشان کرد: همکاران عزیز با تفکر بسیجی تمام تلاش خود را در جهت انجام صحیح امور در راه ارتقاء صنعت کشور به کار بندند تا با همراهی و همکاری یکدیگر بتوانیم در این جنگ اقتصادی پیروز و سربلند شده و در راستای اهداف کشور عزیزمان و سایپاسیتروئن گام های موثری برداریم.

در پایان این مراسم از کارکنان بسیجی پژوهشگر با اهدای هدایا تقدیر و تجلیل به عمل آمد.


آخرین خبرها
اقدامات موثر سایپاسیتروئن برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا
21
اسفند
1398
اقدامات موثر سایپاسیتروئن برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا

شرکت سایپاسیتروئن به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات مهم و موثری در خصوص سلامت کارکنان و خانواده های ایشان انجام داده است

ادامه مطلب
برگزاری مسابقه خودکار- صداقت
25
دی
1399
برگزاری مسابقه خودکار- صداقت

دبیرخانه ارزشهای سازمانی با برگزاری مسابقه خودکار- صداقت، برندگان این مسابقه را معرفی کرد.

ادامه مطلب
انجام معاینات طب کار در شرکت سایپا سیتروئن
21
آبان
1398
انجام معاینات طب کار در شرکت سایپا سیتروئن

در راستای ارتقاء و تأمین سلامت کارکنان سایپاسیتروئن و بر اساس ماده 92 قانون کار، شرکت سایپاسیتروئن اقدام به برگزاری معاینات طب کار نمود.

ادامه مطلب