کد خبر18

برگزاری سمینار آموزشی تفکر استراتژیک در سایپا سیتروئن

مهدی ماهوتی رئیس اداره آموزش سایپاسیتروئن با اعلام این خبر افزود: این دوره در قالب تقویم آموزشی سال جاری پیش بینی و طی برنامه ریزی با حضور دکتر سید محمداعرابی ویژه مدیران و روسای شرکت برگزار گردید.

وی با اشاره به استقبال فراگیران و شرکت کنندگان اظهار داشت: این سمینار  با هدف آشنایی رده های مدیریتی با تفکر استراتژیک و ارتقاء بهره وری در حوزه های فعالیت ایشان صورت پذیرفته است.

ماهوتی ابراز داشت: عناوین اصلی و سرفصل های آموزشی این سمینار 4 ساعته، سه حلقه مدیریت و تفکر های تخصصی در مدیریت، تفکرهای عمومی و نقشه ی مدیریت استراتژیک و عملیاتی، اجزا و ارتباط بین آن ها برشمرد و ابراز امیدواری نمود تا در آینده با برنامه ریزی در تقویم آموزشی و حضور اساتید مطرح کشوری، دوره های مدیریتی هم راستا با رسالت سازمان برگزار گردد.

 


آخرین خبرها
اجرای آزمایش پاراکلینیکی غربالگری کرونا در سایپاسیتروئن
21
مهر
1399
اجرای آزمایش پاراکلینیکی غربالگری کرونا در سایپاسیتروئن

به منظور حفظ سلامت جسمانی کارکنان شرکت سایپاسیتروئن، آزمایشات غربالگری کرونا در این شرکت انجام شد.

ادامه مطلب
آگهی مناقصه عمومی سایپاسیتروئن
4
اسفند
1398
آگهی مناقصه عمومی سایپاسیتروئن

شركت سايپا سیتروئن در نظر دارد خريد برنج درجه یک ایرانی مورد نياز خود را به تامین کننده واجد شرايط واگذار نمايد. متقاضيان مي توانند جهت دريافت اطلاعات بيشتر به قسمت سامانه مناقصات در سایت مراجعه نمايند.

ادامه مطلب
آیین تکریم از بانوان
18
بهمن
1399
آیین تکریم از بانوان

با حضور مهندس آقامحمدی مديرعامل، مدیران ارشد و جمعی از بانوان سایپاسیتروئن، آیین تکریم از بانوان همکار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید.

ادامه مطلب