کد خبر1402

انتخاب سایپا سیتروئن به عنوان صنعت سبز کشور برای چهارمین مرتبه

شرکت سایپاسیتروئن در بیست ودومین همایش ملی صنعت و خدمات سبز از سوی سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان یکی از واحدهای منتخب صنعت سبز کشور شناخته شد.

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سایپاسیتروئن، با اعلام این خبر اظهار داشت: کسب این افتخار برای چهارمین مرتبه نشان از اقدامات مهم و موفقیت‌آمیز شرکت سایپاسیتروئن در راستای حفاظت از محیط زیست بوده است.

احسان خطیبی، استقرار سیستم مدیریت زیست محیطیISO 14001،  وجود سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب صنعتی، وجود لاگون ذخیره سازی جهت ابیاری فضای سبز، تبدیل لجن تصفیه‌خانه فاضلاب و پسماندهای رستوران به کود کمپوست و ورمی کمپوست، پایه آب بودن رنگ مورد استفاده در بدنه خودروهای تولیدی، وجود سیستم جمع‌آوری لجن در سالن رنگ (Paint Sludge) و برگشت آب به چرخه تولید، استقرار سیستم RTO، آموزش و ارتقای فرهنگ زیست محیطی، پایش و کنترل آلاینده های زیست محیطی توسط آزمایشگاه معتمد محیط زیست، مدیریت اجرایی پسماند، مدیریت مصرف آب و انرژی و نظارت و کنترل بر چرخه حیات مواد اولیه، محصول و استقرار مدیریت سبز را از جمله نقاط قوت محیط زیستی سایپاسیتروئن اعلام کرد.

وی ضمن قدردانی از همکاران محترم، رعایت الزامات زیست محیطی، توجه به حفاظت از محیط زیست را مهم دانست و اظهار داشت: محیط زیست امانتی است که از نسل‌های قبل نزد ما قرار دارد و اصول انسانی، اعتقادی و اجتماعی دنیای امروز، همراستا با یکدیگر بر اهمیت پاسداری مناسب از این امانت تاکید دارد.

وی افزود: مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست به سهم خود، در راستای ایفای اصول و مبانی مسئولیت‌های اجتماعی، مبنی بر باورها، اعتقادات و الزامات از هیچ تلاشی دریغ ننموده و نخواهد نمود و امیدوارم همه همکاران محترم در این امر با ما همراه شوند.

گفتنی است تندیس و لوح صنعت سبز در مراسم بیست ودومین همایش ملی واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز در استان اصفهان با حضور سیدحسن قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، منصور شیشه‌فروش مدیرکل بحران استان، محمد صادقی عضو هیات‌مدیره نمایندگان اتاق بازرگانی استان اصفهان، ایرج حشمتی مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اصفهان ونمایندگان برخی از واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی استان اصفهان به شکل برخط در اتاق بارزگانی، صنایع، معادن وکشاورزی اصفهان به شرکت سایپا سیتروئن اهدا شد.


آخرین خبرها
صعود کوهنوردان سایپاسیتروئن به قله " کرکس "
25
بهمن
1398
صعود کوهنوردان سایپاسیتروئن به قله " کرکس "

در ادامه برنامه های گروه کوهنوردی شرکت سایپاسیتروئن، این تیم توانست قله کرکس به ارتفاع 3895 متر از سطح دریا را صعود نماید.

ادامه مطلب
برگزاری آدیت فرآیند جامع سالانه در سایپا سیتروئن
6
اسفند
1398
برگزاری آدیت فرآیند جامع سالانه در سایپا سیتروئن

آدیت فرآیند جامع سالانه شرکت سایپاسیتروئن محصولات تولیدی پلتفرم های S200 و X200 با حضور ممیزان و کارشناسان گروه سایپا طی چهار روز کاری برگزار گردید .

ادامه مطلب
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب