کد خبر1372

ساخت نمونه آزمایشی دستگاه AGV

مدیر مهندسی فرآیند و توسعه کارخانه شرکت سایپاسیتروئن از ساخت نمونه یک دستگاه AGV با مشارکت مدیریت پشتیبانی فنی و معاونت مهندسی در سالن بدنه خبر داد.

علی ماندگار گفت: این دستگاه به منظور بهبود شرایط لجستیکی و انتقال قطعات به‌صورت اتوماتیک و بدون نیاز به نصب زیرساخت های هزینه بر در کلیه‌ی خطوط لجستیکی قابل اجرا می‌باشد.

به گفته وی افزایش کیفیت قطعات به هنگام جابه‌جایی، کاهش آلودگی ناشی از حرکت لیفتراک‌ها در سالن‌های تولیدی، حذف اپراتورهای مختص جابه‌جایی قطعات، قابلیت تطبیق انتقال قطعات با سرعت خط تولید، همگام سازی اتوماتیک انتقال قطعات با سرعت‌های متفاوت خط تولید، افزایش ضریب اتوماسیون خطوط انتقال لجستیکی و همچین بهبود آراستگی چیدمان محیط صنعتی از مزایای این پروژه می‌توان برشمرد.

وی ضمن تشکر از خانم سحر قاسمی به عنوان سرپرست ساخت این پروژه خاطرنشان کرد: در حال حاضر تیمی متشکل از واحدهای مهندسی و پشتیبانی فنی مراحل ساخت یک نمونه از این دستگاه (نمونه آزمایشی آن با مبلغی در حدود 3میلیون تومان ساخته شده است)را جهت بهره‌برداری بر عهده داشته و با این اقدام دانش ساخت داخلی‌سازی قطعات این تکنولوژی، در کشور میسر خواهد شد.


آخرین خبرها
برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی در سایپاسیتروئن
14
مهر
1399
برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی در سایپاسیتروئن

سرپرست مدیریت منابع انسانی سایپاسیتروئن گفت: دوره‌های آموزشی مجازی با همکاری مدیریت آموزش و پژوهش گروه سایپا و شرکت سایپا سیتروئن برگزار گردید.

ادامه مطلب
پاداش مشارکت در مدیریت برق مصرفی در تابستان 98
27
بهمن
1398
پاداش مشارکت در مدیریت برق مصرفی در تابستان 98

شرکت سایپاسیتروئن به پاس مشارکت در مدیریت مصرف برق در ایام پیک مصرف شبکه سراسری در تابستان جاری، مشمول دریافت پاداش گردید

ادامه مطلب
سایپا سیتروئن مقام سوم مسابقات تکواندو کارگران کشور را کسب کرد
16
بهمن
1398
سایپا سیتروئن مقام سوم مسابقات تکواندو کارگران کشور را کسب کرد

تیم تکواندو سایپاسیتروئن به عنوان نماینده استان اصفهان با امتیاز مساوی تیم دوم و اختلاف رنگ مدال به مقام سومی مسابقات نائل گردید

ادامه مطلب