کد خبر1367

بازنگری برنامه‌های آدیت فرآیند

رئیس اداره آدیت فرآیند وپایش استانداردها در سایپاسیتروئن با اعلام اینکه آدیت فرآیند نوع خاصی از آدیت‌های کیفیت با تمرکز بر فرآیندهایی انجام می‌شود که با شکل‌گیری محصول یا خدمات ارتباط مستقیم دارند از انجام بازنگری برنامه‌های آدیت فرآیند بر اساس چرخه دمینگ وکاهش زمان اخذ اقدامات اصلاحی در این شرکت خبر داد.

هادی نجفیان گفت: آدیت فرآیند در صورت پیاده‌سازی صحیح سبب اصلاح ریشه‌ای مشکلات کیفی محصولات و نیز رشد توانمندی فرآیندهای موثر بر کیفیت محصول در تولید انبوه می‌گردد.

وی این اقدامات را شامل بررسی کفایت و انطباق فرآیندهای تولید با طرح کنترل‌ها، دستورالعمل‌ها، استانداردها وفرآیندهای مرتبط دانست و افزود: اداره آدیت فرآیند و پایش استانداردها در ابتدا با توجه به شناسایی فرآیندهای کلیدی و تأثیرگذار، اقدام به بازنگری برنامه‌های آدیت فرآیند نموده است.

وی ارزیابی تیم‌های کاری بر اساس12حوزه کاری و نیز تشکیل جلسات کمیته فنی آدیت متشکل از مدیران معاونت‌های تولید و مهندسی وکیفیت را گام جدیدی در انجام ارزیابی فرآیندها برشمرد و خاطرنشان کرد: براساس نقطه‌نظرات و مسایل فنی ارایه‌شده در جلسات موضوعات کلیدی جهت برنامه‌ریزی و انجام آدیت شناسایی و بر اساس اولویت بندی انجام شده برنامه اجرایی و پلن آدیت فرآیند تنظیم می‌گردد.

به گفته نجفیان این روش، اثر بخشی بیشتر آدیت‌های فرآیندی در راستای حفظ حقوق مشتری وافزایش سطح کیفی محصولات را به دنبال خواهد داشت


آخرین خبرها
برتری سایپاسیتروئن در پروژه بهره‌وري شرکت‌های گروه
8
آبان
1399
برتری سایپاسیتروئن در پروژه بهره‌وري شرکت‌های گروه

در راستاي تسهيم دانش و تجربه در حوزه ارتقاء بهره‌وري و مديريت هزينه، شرکت سایپاسیتروئن با حضور در دومين همايش اتصال (اشتراك تجارب صنعتي و ايده‌هاي لازم ) موفق به کسب رتبه اول در ارائه پروژه شد.

ادامه مطلب
تامین بار پایه شرکت سایپا سیتروئن از قرارداد دوجانبه
29
مهر
1399
تامین بار پایه شرکت سایپا سیتروئن از قرارداد دوجانبه

بر اساس تصمیم گیری کمیته عالی انرژی و ستاد اجرایی مدیرعامل، بار پایه شرکت سایپا سیتروئن از طریق قرارداد دوجانبه تامین خواهد گردید

ادامه مطلب
پاداش مدیریت مصرف برق
13
اسفند
1399
پاداش مدیریت مصرف برق

شرکت سایپاسیتروئن به پاس مشارکت در مدیریت مصرف برق در ایام پیک مصرف شبکه سراسری، مشمول دریافت پاداش 139 میلیون تومان گردید.

ادامه مطلب