کد خبر1365

اجرای ارزیابی عملکرد کارکنان

معاونت اداری و توسعه منابع انسانی با هدف سنجش و توسعه عملکرد کارکنان اقدام به اجرای دومین دوره ارزیابی عملکرد کارکنان در سال 1399 نمود.
سیدجمال توکلی معاون اداری و توسعه منابع انسانی سایپاسیتروئن با اعلام اینکه در نظام مدیریت عملکرد، از انواع معیارهای رفتاری و عملکردی به منظور سنجش مناسب و عادلانه همکاران استفاده می‌شود، گفت: اجرای ارزیابی عملکرد در دومین دورة سال جاری بصورت نرم افزاری، در راستای اجرای دستورالعمل مدیریت عملکرد کارکنان انجام پذیرفت.
وی افزود:در این دوره، تمامی پرسنل ساغل و پیمانکار مورد ارزیابی قرار گرفتند که از تعداد 10649 ارزیابی تعریف‌شده (شامل خودارزیابی، ارزیابی مافوق توسط زیردست، ارزیابی زیردست توسط مافوق) ، بیش از 97/1% ارزیابی‌ها با مشارکت پرسنل تکمیل گردید.
وی خاطرنشان کرد: با اتمام ارزیابی و محاسبه امتیازات، کارنامه عملکرد در نرم‌افزار سازمان الکترونیک (eOrganization) و یا سامانه الکترونیک تحت‌وب به آدرس https://eorg.saipa-citroen.com برای تمامی پرسنل ذر داخل و خارج از سازمان قابل دسترس می باشد. در این کارنامه اطلاعاتی از قبیل، ریز نمرات کسب شده، امتیاز انواع ارزیابی با توجه به ضرایب هر معیار، امتیاز نهایی و همچنین نقاط قوت و نقاط قابل بهبود درج گردیده است.
به گفته وی، با توجه به نقش رده‌های مدیریتی در چرخة مدیریت عملکرد و وظیفه ایشان در بهبود عملکرد کارکنان انتظار می‌رود مقامات مافوق با مراجعه به اطلاعات ارائه‌شده و همچنین نقاط قوت و نقاط قابل بهبود هریک از پرسنل زیرمجموعة خود،  نسبت به تدوین برنامه‌های بهبود و برنامه‌ریزی توسعه عملکرد کارکنان اقدام نمایند.

 


آخرین خبرها
برگزاری چالش اجرای حرکات ورزشی در سایپاسیتروئن
26
آذر
1399
برگزاری چالش اجرای حرکات ورزشی در سایپاسیتروئن

مسابقات ورزشی ویژه فرزندان کارکنان در قالب چالش بروز استعداد ورزشی فرزندان کارکنان در سه رشته ورزشی به صورت مجازی برگزارشد

ادامه مطلب
انجام معاینات طب کار در شرکت سایپا سیتروئن
21
آبان
1398
انجام معاینات طب کار در شرکت سایپا سیتروئن

در راستای ارتقاء و تأمین سلامت کارکنان سایپاسیتروئن و بر اساس ماده 92 قانون کار، شرکت سایپاسیتروئن اقدام به برگزاری معاینات طب کار نمود.

ادامه مطلب
ثبت اطلاعات دستگاه فیلینگ در سامانه اجرایی
12
بهمن
1399
ثبت اطلاعات دستگاه فیلینگ در سامانه اجرایی

پروژه ثبت اطلاعات دستگاه فیلینگ و چاپ تراکنش‌ها در سامانه اجرایی تولید به بهره‌برداری رسید.

ادامه مطلب