کد خبر1354

آیین تکریم از بانوان

با حضور مهندس آقامحمدی مديرعامل، مدیران ارشد و جمعی از بانوان سایپاسیتروئن، آیین تکریم از بانوان همکار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید.

در این مراسم مهندس آقامحمدی با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) ؛ روز زن و مادر و ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر اظهار داشت: در خصوص جایگاه رفیع حضرت زهرا(س) زبان قاصر از توصیف عظمت و بزرگی این بانو است و همین بس که ائمه اطهار علیهم السلام منتسب به ایشان می باشند.

ایشان با اشاره به حضور بالای مشارکت اجتماعی زنان در کشور گفت: در اوایل تاسیس شرکت و جذب نیروهای متخصص و تحصیل کرده، بانوان این شرکت نقشی برجسته دارند.

مهندس آقامحمدی با تاکید بر ایجاد فرصت برابر برای بانوان در یک محیط رقابتی سالم و عادلانه، تصریح کرد: در شرایط مناسب کاری، همکاران می توانند به فعالیت پرداخته و رشد نمایند و حضور ایشان در رده میانی این شرکت قابل تحسین و تقدیر هستند.

وی خاطرنشان کرد: در راستای ضرورت حفظ سلامت همکاران در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، سایپاسیتروئن با برقراری دورکاری برای بانوان امکاناتی فراهم نمود تا ضمن رسیدگی به خانواده و مراقبت از بستگان مشکوک یا مبتلا به این بیماری در جهت بهبود آنها گام بردارند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام اکبرزاده مشاور فرهنگی مدیرعامل با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نقش مهم و پررنگ زنان، گفت: نقش بانوان در جامعه بسیار فاخر و ارزشمند است و با اشاره به نمونه های تاریخی و قرانی حضور زنانی همچون حضرت آسیه، مریم و.... می توان این موضوع را مشاهده نمود.

مشاور فرهنگی مدیرعامل اظهار داشت: گسترش مکتب و فرهنگ امام حسین(ع) در سرتاسر جهان به واسطه نقش زنی همچون زینب کبری(س) می باشد.

گفتنی است در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شرکت سایپاسیتروئن تقدیر شد.


آخرین خبرها
انجام معاینات طب کار در سایپاسیتروئن
31
تیر
1399
انجام معاینات طب کار در سایپاسیتروئن

در راستای ارتقاء و تأمین سلامت کارکنان و بر اساس ماده 92 قانون کار، شرکت سایپاسیتروئن اقدام به برگزاری معاینات طب کار کرد.

ادامه مطلب
برگزاری ارزیابی تعالی منابع انسانی گروه سایپا در شرکت سایپا سیتروئن
7
آذر
1398
برگزاری ارزیابی تعالی منابع انسانی گروه سایپا در شرکت سایپا سیتروئن

در راستای راهبرد توسعه تعالی منابع انسانی گروه سایپا، سومین دوره ارزیابی تعالی مدیریت منابع انسانی، با حضور تیم ارزیابی سایپا برگزار گردید.

ادامه مطلب
کوهنوردان سایپاسیتروئن به قله "ویلیجیا" صعود کردند
20
آبان
1398
کوهنوردان سایپاسیتروئن به قله "ویلیجیا" صعود کردند

در ادامه برنامه های گروه کوهنوردی شرکت سایپاسیتروئن، این تیم توانست قله 3377 متری ویلیجیا را فتح نماید.

ادامه مطلب