کد خبر1349

ساخت انواع پالت جدید قطعات پرسی

طراحی و ساخت بیش از 500 عدد پالت مخصوص قطعات تولیدی سالن پرس در سال1399 به بهره‌برداری رسید.

محمد سیاهکار رئیس اداره بسته بندی با اعلام این خبرگفت: با توجه به برنامه تولید و هدف‌گذاری صورت گرفته در شرکت سایپا سیتروئن مبنی بر انتقال قطعات تولیدی سالن پرس این شرکت به شرکت‌های گروه، تعداد 518 عدد پالت مخصوص قطعات تولیدی این سالن  شامل  رویه و آستر درب موتور خودروهای ساینا و کوئیک، رویه سقف خودروهای تیبا و ساینا و همچنین رویه بالایی و پایینی درب صندوق و مجموعه درب صندوق خودرو ساینا S، توسط پرسنل معاونت زنجیره تامین در سال 1399 طراحی و ساخته شد.

وی، حفظ کیفیت در فرآیند تولید و ارسال قطعات، کاهش حداقل 27% هزینه حمل و نقل هر قطعه، کاهش نیروی انسانی درگیر به علت افزایش ظرفیت 50% پالت رویه درب موتور و 20% پالت آستر درب موتور، افزایش ظرفیت تولید قطعات در سالن پرس،کنترل الگوی مصرف و انحراف آن و آزادسازی فضاهای ارزشمند سالن‌های تولیدی را از مزایای این پروژه برشمرد.

به گفته وی، تحویل و توزیع به موقع قطعات تولیدی سالن بدنه، یکی دیگر از چالش‌های این پروژه می‌توان برشمرد که با توجه به قابلیت استفاده از پالتهای ساخته شده در فرآیند لجستیک داخلی شرکت سایپا سیتروئن، با اجرای این طرح ارسال روزانه حداقل 800 قطعه رویه و آستر درب موتور و 250 قطعه رویه سقف تیبا و ساینا و مجموعه درب صندوق ساینا استاندارد به شرکت های گروه امکان پذیر شد. که این مهم منجر به تحویل به موقع قطعات و تعادل در توزیع قطعات بین شرکت‌های گروه و به تبع آن افزایش تولید خودروهای آن شرکتها در راستای رسیدن به مفاهیم پیوسته زنجیره تأمین گردید.

رئیس اداره بسته بندی اظهار امیدواری کرد: با همت و همکاری تمامی پرسنل سازمان، مفاهیم دیگری همچون کاهش انتقال قطعات توسط پرسنل، حذف باز چیدمان احتمالی قطعات درسطح سالن های تولیدی در زمان تولید را می‌توان به اجرا رساند.


آخرین خبرها
آگهی مناقصه عمومی سایپاسیتروئن
4
اسفند
1398
آگهی مناقصه عمومی سایپاسیتروئن

شركت سايپا سیتروئن در نظر دارد خريد برنج درجه یک ایرانی مورد نياز خود را به تامین کننده واجد شرايط واگذار نمايد. متقاضيان مي توانند جهت دريافت اطلاعات بيشتر به قسمت سامانه مناقصات در سایت مراجعه نمايند.

ادامه مطلب
پاداش مشارکت در مدیریت برق مصرفی در تابستان 98
27
بهمن
1398
پاداش مشارکت در مدیریت برق مصرفی در تابستان 98

شرکت سایپاسیتروئن به پاس مشارکت در مدیریت مصرف برق در ایام پیک مصرف شبکه سراسری در تابستان جاری، مشمول دریافت پاداش گردید

ادامه مطلب
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب