کد خبر1339

راه اندازی بخش فروشگاه آپشن

شرکت سایپا سیتروئن به منظور تسهیل اطلاع رسانی و اخذ سفارش های قطعات آپشن خودروی سیتروئن C3 اقدام به راه اندازی بخش فروشگاه و ارائه درخواست خرید کالا نموده است. مشتریان محترم می توانند با مراجعه به بخش فروشگاه از قطعات آپشن و قیمت فروش آنها اطلاع حاصل نموده و نسبت به ارسال درخواست خرید کالا اقدام نمایند. نمایندگی پس از هماهنگی با مشتری و اخذ اطلاعات لازم، قطعات مورد نظر را در سامانه خدمات پس از فروش شرکت سایپا سیتروئن سفارش گذاری نموده و پس از دریافت قطعات نسبت به تحویل در محل نمایندگی اقدام می نماید. 

 

راهنمای استفاده از فروشگاه آپشن

[مشتری]

از لینک موجود در بالا و سمت چپ صفحه اصلی وب سایت می توان به بخش فروشگاه وارد شد.

  با کلیک بر روی دسته بندی ها و یا مرور قطعات در صفحه، کالای مورد نظر خود را برای قرار گیری در سبد درخواست کالا انتخاب نمایید. بدین منظور بر روی آیکن خرید  کلیک نمایید.

 با کلیک بر روی آیکن سبد خرید می توانید کالاهای موجود در سبد درخواست کالای خود را مشاهده، حذف یا تعداد درخواستی را ویرایش نمایید.

در پایین صفحه با تکمیل اطلاعات درخواستی و مطالعه قوانین و مقررات سفارش خود را تکمیل و ثبت نهایی نمایید. توجه فرمایید که برای دریافت سفارش خود باید به نمایندگی انتخابی خود مراجعه نمایید.

شماره سفارش خود را یادداشت نمایید و برای پیگیری سفارش خود با نمایندگی تماس حاصل نمایید.

 


آخرین خبرها
معرفی قطعه آپشن باربند
15
دی
1399
معرفی قطعه آپشن باربند

با ویژگیهای باربند عرضی آلومینیومی سیتروئن C3 آشنا شوید.

ادامه مطلب
نصب قطعات آپشن بر روی خودروی سیتروئن C3
4
اردیبهشت
1398
نصب قطعات آپشن بر روی خودروی سیتروئن C3

نصب قطعات آپشن بر روی خودروی سیتروئن C3 قطعات آپشن نصب شده شامل کنسول وسط، اسپویلر بال عقب، دفیوزرهای سپر جلو و عقب بروی خودروی سیتروئن C3

ادامه مطلب