کد خبر1319

افتتاح مرکز آموزش جواربین‌کارگاهی

طی مراسمی با حضور مهندس اخوان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان, دکتر مرتضایی‌فر فرماندار ویژه کاشان و مهندس آقامحمدی مدیرعامل سایپاسیتروئن و مدیران ارشد این شرکت، مرکز آموزش جواربین‌کارگاهی سایپاسیتروئن افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم مهندس آقامحمدی ضمن تقدیر از همکاری خوب مرکز فنی و حرفه ای استان اصفهان به لزوم راه اندازی این مرکز اشاره و ابراز داشت: نیروی انسانی به عنوان یکی از سرمایه های مهم این شرکت می باشد که از طریق مهارت افزایی و آموزش می تواند ارتقاء کیفیت را به همراه داشته باشد.

مدیرعامل سایپاسیتروئن با تاکید بر آموزش اثرگذار برای کارکنان تصریح کرد: تجربه برای تولید محصول با کیفیت کافی نیست و ارتقاء سطح مهارت و آموزش برای پرسنل ضروری است.

مرتضایی فر فرماندار ویژه کاشان با اشاره به سایپاسیتروئن به عنوان یکی از مجموعه های موفق شهرستان اعلام داشت:این شرکت با مدیریت دلسوزانه و مدبرانه مهندس آقامحمدی و کارکنان پرتلاش و زحمتکش خود توانسته است با افتخار در کشور بدرخشد.

وی افزود: اگر بخواهیم یک کشور موفق داشته باشیم، باید آموزش و صنعت تلفیق داشته باشند و دولت هم وظیفه دارد در کنار این دو مولفه تمهیدات لازم را فراهم نماید.

فرماندار ویژه کاشان گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه و ناعادلانه، می بایست برای رفع نیازهای کشور تلاش مضاعف نموده و برای تولید بیشتر و با کیفیت باید مهارت افزایی داشته باشیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان در ادامه اظهار داشت: یکی از اصلی ترین مولفه هایی که می تواند در صنعت علاوه بر قطعات و تجهیزات اثرگذار باشد، نیروی انسانی است .

اخوان با اشاره به لزوم اهمیت آموزش و سرمایه گذاری در نیروی انسانی افزود: امیدواریم به زودی شاهد تغییرات جدید در کیفیت محصولات باشیم.

وی اظهار امیدواری کرد با حمایت مدیرعامل سایپاسیتروئن، بتوانیم پروژه صلاحیت حرفه ای را در سطح بین المللی در این شرکت پیاده سازی و اجرا نموده تا نتایج این سیستم را در افزایش بهره وری سایپاسیتروئن مشاهده نماییم.

گفتنی است افتتاح مرکز آموزش جوار بین کارگاهی در سالن های تولید و نمایشگاه دستاوردهای بهره وری سایپاسیتروئن توسط مدعوین ازدیگر برنامه های این مراسم بود.

دراین نمایشگاه که در راستای معرفی دستاوردهای داخلی سازی و بازسازی قطعات و تجهیزات ،پیشنهادهای ویژه کارکنان، دستاوردهای تحقیقاتی کارکنان (مقاله و کتب و پایان نامه(، اختراعات همکاران ، اقدامات حوزه بهداشت و ایمنی صنعتی و محیط زیست و جوایز و دستاوردهای بهره وری و منابع انسانی سازمان برگزار گردیده، واحدهای مختلف شرکت با ارائه اهم اقدامات، پروژه ها و مدیریت هزینه ها، سعی در مشارکت موثر در برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه داشتند.

در حاشیه این نمایشگاه، نمونه های ساخته شده دستگاه انتقال قطعات  MGVوAGV  که با هدف کاهش چشمگیر هزینه های لجستیکی به جهت حذف لیفتراک ها، افزایش ضریب اتوماسیون خطوط انتقال، افزایش کیفیت قطعات هنگام جا به جا شدن، کاهش آلودگی های ناشی از حرکت لیفتراک ها، کاهش اپراتورهای درگیر جهت جابه جایی قطعات و قابلیت تطبیق انتقال قطعات با سرعت طراحی و اجرا گردیده بود، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

 


آخرین خبرها
برای سومین مرتبه شرکت سایپا سیتروئن موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس سیمین صنعت سبز کشور شد
3
اسفند
1398
برای سومین مرتبه شرکت سایپا سیتروئن موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس سیمین صنعت سبز کشور شد

کسب این افتخار در سال 97 نتیجه اقدامات و فعالیت های زیست محیطی در راستای کنترل، کاهش و حذف آلاینده ها بوده است

ادامه مطلب
برگزاری سمینار آموزشی تفکر استراتژیک در سایپا سیتروئن
11
آبان
1398
برگزاری سمینار آموزشی تفکر استراتژیک در سایپا سیتروئن

این دوره در قالب تقویم آموزشی سال جاری پیش بینی و طی برنامه ریزی با حضور دکتر سید محمداعرابی ویژه مدیران و روسای شرکت برگزار گردید

ادامه مطلب
پاداش مشارکت در مدیریت برق مصرفی در تابستان 98
27
بهمن
1398
پاداش مشارکت در مدیریت برق مصرفی در تابستان 98

شرکت سایپاسیتروئن به پاس مشارکت در مدیریت مصرف برق در ایام پیک مصرف شبکه سراسری در تابستان جاری، مشمول دریافت پاداش گردید

ادامه مطلب