کد خبر1314

برگزاری آموزش اُصول خبرنویسی

رئیس اداره آموزش سایپاسیتروئن از برگزاری آموزش اُصول خبرنگاری و خبرنویسی به صورت مجازی برای رابطان خبری در این شرکت خبر داد.

مهدی ماهوتی با اعلام این خبر گفت: دوره آموزش اصول خبرنگاری، با هدف آموزش، توانمندسازی و مهارت‌افزایی علاقه‌مندان به فعالیت رسانه‌ای و خبرنویسی و گزارش‌نویسی برای رابطین خبری این شرکت با همکاری مدیریت ارتباطات برگزار شده است.

وی افزود: با توجه به شرایط شیوع کرونا این دوره به صورت مجازی از طریق سامانه الکترونیکی این شرکت برگزار گردید و فراگیران در این دوره با مبانی خبرنویسی، اصول و فنون مصاحبه، گزارش‌نویسی و قالب‌های خبری آشنا می‌شوند.

وی داشتن مهارت ارتباطی در سطح عالی برای یک رابط خبری را از ضرورت‌ها دانست و تصریح کرد: انتظاری که از رابطین خبری داریم این است که بتوانند با تمام افراد ارتباط خوب و مناسبی برقرار سازد تا با دریافت اطلاعات لازم گزارش خبر خود را جهت بهره برداری به مدیریت ارتباطات ارسال نمایند.

خاطرنشان می‌گردد دوره آصول خبرنگاری از سوی مدیریت ارتباطات با همکاری اداره آموزش سایپاسیتروئن به مدت 10روز برگزار شد که  پس از پایان این دوره از فراگیران آزمون به عمل آمد


آخرین خبرها
حضور بسیجیان سایپاسیتروئن در گلزارشهدا
2
آذر
1398
حضور بسیجیان سایپاسیتروئن در گلزارشهدا

جمعی ازکارکنان سایپاسیتروئن با حضور در گلزار شهدای کاشان با آرمانهای والای شهیدان تجدید میثاق کردند

ادامه مطلب
یکسان‌سازی کد ایرادات سالن‌های تولیدی با نظامنامه آدیت محصول
17
دی
1399
یکسان‌سازی کد ایرادات سالن‌های تولیدی با نظامنامه آدیت محصول

در راستای یکسان‌سازی ایرادات مشاهده‌شده در ایستگاه‌های مختلف کنترلی سالن‌های رنگ، بدنه و مونتاژ با نظامنامه آدیت محصول، پروژه یکسان‌سازی کد ایرادات سالن‌های تولیدی با این نظامنامه، با همکاری معاونت تولید اجرا گردید.

ادامه مطلب
مراسم تکریم از بانوان سایپاسیتروئن
29
بهمن
1398
مراسم تکریم از بانوان سایپاسیتروئن

مراسم گراميداشت روز زن با حضور مهندس آقامحمدی مديرعامل، مدیران ارشد و بانوان سایپاسیتروئن برگزار شد

ادامه مطلب