کد خبر1195

تامین بار پایه شرکت سایپا سیتروئن از قرارداد دوجانبه

محسن قدس معاون تولید شرکت سایپا سیتروئن با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس مصوبه وزیر نیرو به شماره 2612/11 مشترکین با دیماند بالاتر از 5 مگاوات می توانند بخشی از دیماند فعلی خود را از بورس یا قرارداد دوجانبه تامین نمایند.

در حال حاضر دیماند فعلی شرکت سایپا سیتروئن تحت قرارداد انشعاب با برق منطقه ای اصفهان به میزان 14 مگاوات می باشد.(قرارداد انشعاب به قراردادی اطلاق می گردد که طی آن دیماند توافقی مورد نیاز در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد و بهای آن مطابق تعرفه برق منطقه ای محاسبه می گردد.). با توجه به محاسبات صورت پذیرفته و مطالعه پروفیل بار کارخانه، توافق گردید بار پایه کارخانه به میزان 4 مگاوات از طریق قرارداد دوجانبه از اول مهر سال جاری تا پایان شهریور ماه 1400 به مدت یک سال تامین گردد. مزایای تامین برق به این روش به شرح ذیل می باشد:

  • کاهش 5.5 درصد هزینه های پرداختی قبوض انرژی برق کارخانه
  • بوجود آمدن زمینه ی انتقال تجارب خرید دیماند برق به سایر شرکت های گروه سایپا

آخرین خبرها
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب
برگزاری ارزیابی تعالی منابع انسانی گروه سایپا در شرکت سایپا سیتروئن
7
آذر
1398
برگزاری ارزیابی تعالی منابع انسانی گروه سایپا در شرکت سایپا سیتروئن

در راستای راهبرد توسعه تعالی منابع انسانی گروه سایپا، سومین دوره ارزیابی تعالی مدیریت منابع انسانی، با حضور تیم ارزیابی سایپا برگزار گردید.

ادامه مطلب
پاداش مدیریت مصرف برق
13
اسفند
1399
پاداش مدیریت مصرف برق

شرکت سایپاسیتروئن به پاس مشارکت در مدیریت مصرف برق در ایام پیک مصرف شبکه سراسری، مشمول دریافت پاداش 139 میلیون تومان گردید.

ادامه مطلب